Aktualności
Kalendarz 2020/21
Projekty
Konkursy
W naszej szkole...
Sport i zdrowie
Na lekcjach historii
Samorząd Uczniowski
Zajęcia dodatkowe
PCK
Karta Rowerowa
Dziecięce Spotkania Muzyczne
Skansen
Szkolne Koło Misyjne
Sukcesy naszych uczniów
Nauczanie wczesnoszkolne
Wolontariat w szkole
Projekt "Razem Raźniej"
PROCEDURA COVID-19
Koncepcja Pracy Szkoły
Wizja i Misja Szkoły
Dyrekcja
Pedagog szkolny
Psycholog
Świetlica
Biblioteka
Dokumentacja szkolna
Ochrona Danych Osobowych
Historia SP 59
Druki do pobrania
Ubezpieczenie
Czas trwania lekcji
Profilaktyka - Cyberbezpieczeństwo
Stypendia-PRYMUS
Informacja
Główny Inspektor Sanitarny
Bezpieczna szkoła
Zajęcia zdalne
Wykaz podręczników na rok szkolny 2020/2021
Terminarz spotkań z rodzicami 2020/2021
Opłaty za obiady
Stołówka
Nabór do klasy pierwszej
Gazetka szkolna
Czy nasze dziecko może już iść do szkoły?
Nabór do klas II - VIII
Kontakt
  KONKURS-PODSUMOWANIE

Oprócz miejsc i wyróżnień została ustanowiona kategoria „Ulubieniec Publiczności” dla zdjęć nagrodzonych przez odwiedzających naszą witrynę internetową większą ilością „polubień” niż 100 serduszek!

Wszystkie zgłoszone na konkurs prace można zobaczyć w galerii umieszczonej na stronie internetowej biblioteki: https://biblioteka59.wixsite.com/website

 Laureaci w kategorii kl. 1-4

 I miejsce: nr 3 – Aleksandra Sidorczuk kl. 4a
aleksandra_sidorczuk_kl._4anr3_i_miejsce_400_01.

II miejsce:  nr 16 – Stanisław Figacz kl. 2a
konkurs_stanislaw_figacz_2a_nr16_ii_miejsce_400 

III miejsce: nr 8 – Bartek Pilarczyk kl. 4a
bartek_pilarczyk_4a_nr_8_iii_miejsce_400

Wyróżnienia:

  1. Nr 15 – Julia Kubik kl. 1a
    julia_kubik_1a_kola380_nr_15_wyr380nienie_400

  2. Nr 32 – Przemysław Świętek kl. 2a
    przemys322aw_346wi281tek_kl._2a_nr32_wyr380nienie_400

  3. Nr 14 – Jakub Skiba kl. 3c
    jakub_skiba_3c_nr14_wyr380nienie_400

  4. Nr 18 – Lena Kaczmarek kl. 1a
    lenka_kaczmarek_klasa_1a_nr18_wyr380nienie_400

 Laureaci w kategorii kl. 5-8

  I miejsce i „Ulubieniec Publiczności” (207 głosów): nr 2 – Anna Gandecka kl. 6c 
ania_gandecka_kl._6c_nr2_i_miejsce_i_ulubieniec_p._400.

II miejsce: Julia Zwierzyńska kl. 7a i Wojtek Zwierzyński kl. 6b
julka_zwierzy324ska_7a_nr35_iimiejsce_400    wojtek_zwierzy324ski_kl._6b_nr31_iimiejsce_400
 
III miejsce: Paulina Kilijańska kl. 6a
paulina_kilijanska6a_nr_26_iiimiejsce_400

  Ulubieńcy Publiczności:

Nr 12 – Hania Pyrk kl.1a (144 głosy) 
hanna_pyrk_1a_nr12_ulubieniec_p._400_01

Nr 5 – Zosia Gradzik (141 głosów)
_zosia_gradzik_nr5_ulubieniec_p._400

Nr 23 – Oliwia Umińska kl. 3c (135 głosów)
oliwia_umi324ska_z_klasy_3c_128579nr23_ulubieniec_p._400

 


 
  
 
Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa 59 w Katowicach 2011/2012.
Code: www.paskud.pl, Design: www.nearlyoutsiders.com